Žirafí stopy - Jihlava

Setkání probíhají každý víkend v Jihlavě, viz kalendář.

Přímo v kalendáři můžete vyplnit přihlášku na trénink.

Jihlava se nachází v polovině cesty z Prahy do Brna, na dálnici D1.


Cesta autobusem z Prahy i z Brna trvá do Jihlavy asi hodinu, jízdenka stojí necelou 100 Kč. Autobusy StudentAgency přijíždí do Jihlavy z obou směrů v sobotu v 9 hodin, je zajištěn svoz autem a v 9:30 kurz začíná. (Jízdenky StudentAgency bývají vyprodané, doporučujeme zakoupit 14 dní předem.) Z vlakového nádraží Jihlava trvá cesta 3 minuty pěšky. Pokud přijíždíte autem, parkovat lze na parkovištích přímo u domu. (Asi 5 minut od D1 EXIT 112.)


Ze soboty na neděli nabízíme přespání zdarma, nebo pro větší pohodlí můžete využít kontakty na hotely. Myslíme i na stravování během víkendového kurzu a na rozptýlení či relaxaci.


Nedělní cvičení končí v 17:15. StudentAgency do Brna 17:35, do Prahy 18:40.


Je možné zúčastnit se pouze sobotního nebo pouze nedělního cvičení, pokud vám časové možnosti nedovolují celý víkend. Informujte nás prosím předem, ať můžeme s ohledem na kapacitu kurzu informovat ostatní zájemce. Díky!


Email: info@zirafistopy.cz

Telefon: 775 169 840

Česká Republika

Jihlava leží uprostřed republiky, ze všech koutů ČR je k nám blízko. Líbí se nám ale i myšlenka, že by tréningová centra začala vznikat i v jiných městech. Měli byste zájem? Mimo jiné to záleží na Vaší poptávce, napište nám, odkud jste, a zda můžete nabídnout prostory pro přednášky nebo cvičení. Rádi přidáme do NVC mapy ČR další město, kde žirafy zanechaly stopy.

Co není dnes, může se za 14 dní stát skutečností!

Poptávka po kurzech NVC v jiných městech

Město:
Mohu nabídnout:
Kontaktní email:
Kontaktní telefon:
Jméno: